Naiste tulemused

koht nimi võistkond Punktid
1 Liia Juurikas Orkla 50
2 Jane Niit Omniva II 45
3 Sandra Eiduks Omniva 41
4 Tiina Pakk Rimi 38
5 Liia Kanne Rae veteranid II 36
6 Kea Karja ABB 35
7 Tuuli Prangli Patika 34
8 Kristel Neier Omniva II 33
9 Kairi Papstel Karla küla 32
10 Maarika Mändla Rae Spordikeskus 31
11 Kaja Lehtla Orkla 30
12 Renna Tõniste Lagedi SporT 29
13 Evelin Trei Aruheina 28
14 Kristi Leinus Jyrto 27
15 Karina Maltis Orkla 26
16 Anneli Vellerind Rae veteranid II 25
17 Merle Uibopuu Rae küla 24
18 Kaili-Heda Tamas Omniva 23
19 Kadri-Anna Sklave ABB 22
20 Deisi Viimne Tiim Vaida 21
21 Tuuli Wallenberg Team Järveküla 20
22 Nele Marrandi Karla küla 19
23 Inna Vainu Orkla 18
24 Elo Reinholm Aruheina 17
25 Kaidi Ilves Peetri Selts 16
26 Krista Sallaste Spectre 15
27 Berit Korindt Tiim Vaida 14
28 Kaja Gutmann Team Gutmannid 13
29 Katriin Tiik Rae veteranid I 12
30 Marika Kalm Rae Spordikeskus 11
31 Mari-Liis Paekivi Rae vallavalitsus 10
32 Helen Gutmann Team Gutmannid 9
33.-36. Bärbel Salumäe Lagedi SporT 8
33.-36. Mirjam Rannula Tunnetus 8
33.-36. Eveli Ojavere Tallinna Vangla 8
33.-36. Maris Mägi Rae küla 8
37.-40. Kadri Soe Team Järveküla 7
37.-40. Lea Toomet Peetri Selts 7
37.-40. Paula Välik Rehnut 7
37.-40. Mailis Mesimas History & Heraldry Europe 7
41.-44. Nora Leinus Tähed 6
41.-44. Merle Leib Rehnut 6
41.-44. Leiu Verev Rae veteranid I 6
41.-44. Helen Kundla Tunnetus 6
45.-48. Kristin Antsmäe Peetri Lasteaed-Põhikool 5
45.-48. Gristina Pahmann Patika 5
45.-48. Moonika Merivälja Peetri Jooksu Team 5
45.-48. Veronika Suske Tanker Sport 5
49.-52. Gerda Markus Tähed 4
49.-52. Kaire Kattai Orkla 4
49.-52. Merike Leib Rehnut 4
49.-52. Kristiine Kivistik Tanker Sport 4
53.-56. Maiu Tootmaa Võsukese Lasteaed 3
53.-56. Kadri Grosberg Spectre 3
53.-56. Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed-Põhikool 3
53.-56. Liis Kalekin History & Heraldry Europe 3
57.-61. Gerda Männistu Rimi 2
57.-61. Jana Kullerkann History & Heraldry Europe 2
57.-61. Kristi Aru Rae vallavalitsus 2
57.-61. Eve Pikner Peetri Jooksu Team 2
57.-61. Lilia Roos Pipelife 2
62.-63 Marie-Elise Kont Pipelife 1
62.-63. Tiiu Auväärt History & Heraldry Europe 1