Naiste ajakava

    Suur saal
    Sulgpalliväljak 1 Sulgpalliväljak 2 Sulgpalliväljak 3 Sulgpalliväljak 4 Sulgpalliväljak 5 Sulgpalliväljak 6
9:30 naiste soojendus
10:00 Kristi Leinus-Ännifriid Põder Maiu Tootmaa-Veronika Suske Külli Reinfeld-Ingrid Luide Helen Gutmann-Jaanika Lass Kairi Papstel-Kadi Jair Sigrid Aas-Marleen Hiiekivi
10:10 Evelin Trei-Liia Kanne Tiina Pakk-Malvi Lõhmus Helen Otto-Triin Tibar Gerli Jahimaa-Helen Loik Kaire Maal -Laura Aidak Viivika Viickberg-Kaili Vohlbrück
10:20 Kristi Leinus-Maiu Tootmaa Liis Laansoo-Kadri-Anna Sklave Külli Reinfeld-Helen Gutmann Ingrid Luide-Jaanika Lass Kairi Papstel-Sigrid Aas Kadi Jair-Marleen Hiiekivi
10:30 Merle Uibopuu-Katerina Rümmel Ännifriid Põder-Veronika Suske Gerli Jahimaa-Helen Otto Malvi Lõhmus:Sirle Piirsalu Tiina Pakk-Kea Karja Külli Reinfeld-Jaanika Lass
10:40 Kaire Maal-Viivika Viickberg Kaidi Ilves-Kaja Gutmann Kairi Teeväli-Evelin Trei Helen Kaarjärv-Liis Laansoo Ingrid Luide-Helen Gutmann Ulvi Nei-Sigrid Rüütel
10:50 Sandra Eiduks-Merle Uibopuu Laura Aidak-Kaili Vohlbrück Kadi Jair-Sigrid Aas Kairi Papstel-Marleen Hiiekivi
Triin Tibar-Helen Loik
Malvi Lõhmus-Kea Karja
11:00 Helen Kaarjärv-Kadri-Anna Sklave Sigrid Rüütel-Kaidi Ilves Kairi Teeväli-Liia Kanne Kea Karja:Sirle Piirsalu Ulvi Nei:Kaja Gutmann Kaire Maal -Kaili Vohlbrück
11:10 Gerli Jahimaa-Triin Tibar Kristi Leinus-Veronika Suske Tiina Pakk:Sirle Piirsalu Ännifriid Põder-Maiu Tootmaa Helen Loik-Helen Otto Sigrid Rüütel-Kaja Gutmann
11:20       Sandra Eiduks-Katerina Rümmel Laura Aidak-Viivika Viickberg Kaidi Ilves-Ulvi Nei
11:30 A1:P1 B1:O1 C1:N1 A2:P2 B2:O2 C2:N2
11:40 D1:M1 E1:L1 F1:K1 D2:M2 E2:L2 F2:K2
11:50 G1:J1 H1:I1   G2:J2 H2:I2  
12:00 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 25-32 Kohad 25-32 Kohad 25-32
12:15 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 17-24 Kohad 17-24 Kohad 25-32
12:30 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 17-24 Kohad 17-24 Kohad 25-32
12:45 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 25-32 Kohad 25-32 Kohad 25-32
13:00 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 17-24 Kohad 17-24 Kohad 17-24
13:15 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 9-16 Kohad 17-24 Kohad 25-32 Kohad 25-32
13:30 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 17-24 Kohad 17-24 Kohad 25-32
13:45 Kohad 1-8 Kohad 1-8 Kohad 9-16 Kohad 17-24 Kohad 17-24 Kohad 25-32

    Väike saal
    Sulgpalliväljak 1 Sulgpalliväljak 2 Sulgpalliväljak 3 Sulgpalliväljak 4
9:30 Naiste soojendus
10:00 alagrupid Bärbel Salumäe-Mirja Lõzina Marika Kalm-Armi Tammela Maris Mägi-Leiu Verev Ave Oras-Margit Miidla
10:10 alagrupid Krista Sallaste-Nora Leinus Deisy Sild-Anneli Vain Kadri Soe-Berit Korindt  
10:20 alagrupid Maarika Mändla-Nele Marrandi Kristi Ojalo -Tuuli Prangli Eveli Ojavere-Moonika Merivälja Teele Randman-Mari-Liis Paekivi
10:30 alagrupid Bärbel Salumäe-Marika Kalm Mirja Lõzina-Armi Tammela Leiu Verev-Ave Oras Maris Mägi-Margit Miidla
10:40 alagrupid Deisy Sild-Krista Sallaste Nora Leinus-Anneli Vain Kadri Soe-Sirli Kants  
10:50 alagrupid Maarika Mändla-Kristi Ojalo Nele Marrandi-Tuuli Prangli Eveli Ojavere-Teele Randman Moonika Merivälja-Mari-Liis Paekivi
11:00 alagrupid Mirja Lõzina-Marika Kalm Bärbel Salumäe-Armi Tammela Maris Mägi-Ave Oras Leiu Verev-Margit Miidla
11:10 alagrupid Nele Marrandi-Kristi Ojalo Maarika Mändla-Tuuli Prangli Moonika Merivälja-Teele Randman Ave Oras-Margit Miidla
11:20 alagrupid Nora Leinus:Deisy Sild Krista Sallaste:Anneli Vain Berit Korindt-Sirli Kants Eveli Ojavere-Mari-Liis Paekivi
11:30  
11:40
11:50 Kohad 33-48 A3:P3 B3:O3 C3:N3 D3:M3
12:00 Kohad 33-48 E3:L3 F3:K3 G3:J3 H3:I3
12:15 Kohad 33-48 D3:M3 kaotaja - E3:L3 kaotaja C3:N3 kaotaja - F3:K3 kaotaja B3:O3 kaotaja- G3:J3 kaotaja A3:P3 kaotaja-H3:I3 kaotaja
12:30 Kohad 33-48 A3:P3 võitja-H3:I3 võitja D3:M3 võitja - E3:L3 võitja C3:N3 võitja - F3:K3 võitja B3:O3 võitja- G3:J3 võitja