Meeste tulemused


1 Tanel Talts  Karla Küla 60
2 Marius Pihlak  Patika 54
3 Indrek Raig  Rae Spordikeskus 49,2
4 Carl Marcus Varblane  Tähed 45,6
5 Tiit Haldma  Omniva 43,2
6 Priit Mein Team  Järveküla 42
7 Janar Loorits  Tallinna Vangla 40,8
8 Eugene Francis  Peetri Selts 39,6
9 Kristjan Metsanurm  Omniva 38,4
10 Oliver Tarik  Jyrto 37,2
11 Elmo Lepiku  Tallinna Vangla 36
12 Mart Valvas  Rimi 34,8
13 Ain Kivi  Tanker Sport 33,6
14 Kristjan Sikaste  Omniva 32,4
15 Karl Peterson  Rae veteranid I 31,2
16 Tanel Tammela  Rae küla 30
17 Anno Aloe  Tähed 28,8
18 Taavi Ahven  ABB 27,6
19 Janno Siitan  Spectre 26,4
20 Rain Soone  Rae küla 25,2
21 Aigar Tarre  Karla Küla 24
22 Andres Kaev  Tiim Vaida 22,8
23 Enno Rahuoja  Peetri Selts 21,6
24 Hannes Metsla  Rae veteranid II 20,4
25 Tarmo Gutmann  Team Gutmannid 19,2
26 Rain Vellerind  Rae veteranid II 18
27 Ermo Vihtre  ABB 16,8
28 Ken Leinus  Tähed 15,6
29 Gaius Mets Tanker Sport 14,4
30 Margus Vahesaar  Rae veteranid I 13,2
31 Tõnis Kask  Spectre 12
32 Jaanus Sarapuu  Uuesalu 10,8
33-35. Joosep Pahmann  Patika 9,6
33-35. Margo Grosberg   Spectre 9,6
33-35. Raul Kivimäe   Team Järveküla 9,6
36-39 Tambet Napp   Aruheina 8,4
36-39 Ivo Salumäe  Lagedi SporT 8,4
36-39 Kristo Kraaner   Omniva II 8,4
36-39 Meelis Lepikult  Team Järveküla 8,4
40-43 Ergo Jair Peetri  Jooksu Team 7,2
40-43 Uko Palling   Rae küla 7,2
40-43 Tiit Kukk  Pipelife 7,2
40-43 Raiko Gutmann  Team  Gutmannid 7,2
44-47 Indrek Trei  Aruheina 6
44-47 Toomas Marrandi   Karla Küla 6
44-47 Taivo Pahmann  Patika 6
44-47 Marko Leib   Rehnut 6
48-51 Margus Kungla  Jyrto 4,8
48-51 Urmas Pikner  Peetri Jooksu Team 4,8
48-51 Marten Männistu  Rimi 4,8
48-51 Tanel Aruväli  Tunnetus 4,8
52-54 Siim Padosepp  Jyrto 3,6
52-54 Ülar Verev  Rae veteranid II 3,6
52-54 Janno Volmerson   Tiim Vaida 3,6
55-67 Kaido Jõgi   Aruheina 2,4
55-67 Martin Väli  Järveküla kool 2,4
55-67 Ron Aron Väli  Järveküla kool 2,4
55-67 Raido Maal  Lagedi SporT 2,4
55-67 Marten Ivarinen  Lagedi SporT 2,4
55-67 Andres Mürk  Pipelife 2,4
55-67 Toomas Kalm  Rae Spordikeskus 2,4
55-67 Kaspar Kasemaa  Rae vallavalitsus 2,4
55-67 Marcel Malsroos-Väli  Rae veteranid I 2,4
55-67 Meelis  Leib Rehnut 2,4
55-67 Siim Lillsaar  Tunnetus 2,4
55-67 Carloc Rodriquez Quiles   Võsukese Lasteaed 2,4
55-67 Marko Lilienthal  Võsukese Lasteaed 2,4
68-79 Leho Kriisa ABB 1,2
68-79 Raul Väli  Järveküla kool 1,2
68-79 Margus Merivälja  Peetri Jooksu Team 1,2
68-79 Marko Järve  Peetri Lasteaed-Põhikool 1,2
68-79 Ahti Reinup  Peetri Selts 1,2
68-79 Urmo Lepamets  Pipelife 1,2
68-79 Kalev Vilgats  Rae Spordikeskus 1,2
68-79 Jaanus Tamm  Rimi 1,2
68-79 Ryan Suske Tanker  Sport 1,2
68-79 Indrek Gutmann  Team Gutmannid 1,2
68-79 Urmas Kütt Tiim  Vaida 1,2
68-79 Argo Aavik  Võsukese Lasteaed 1,2