Individuaalsed tulemused

MEHED NAISED
  Võistleja nimi Võistkond  Keegel kokku   Võistleja nimi Võistkond  Keegel kokku
1 Indrek Raig Rae Spordikeskus 152 1 Bärbel Salumäe Lagedi SporT 131
2 Andrus Pohlak Lagedi SporT 151 2 Maarika Mändla Rae Spordikeskus 123
3 Toomas Tamlak Lagedi SporT 150 3 Merili Lepikult Team Järveküla 122
4 Indrek Trei Aruheina 150 4 Laina Mesila-Kaarman Orkla 120
5 Janek Reinhom Aruheina 146 5 Lea Toomet Peetri Selts 119
6 Kalju Lohk Lagedi SporT 146 6 Sandra Eiduks Omniva 119
7 Ahto Laar Jyrto 145 7 Agnes Pilviste Rae Veteranid   119
8 Kalev Pukk Rae Veteranid   141 8 Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed/Põhikool 118
9 Roomet Libe Team Järveküla 141 9 Merle Leib Rehnut 117
10 Aivo Ait Aruheina 140 10 Anna Krõlova Omniva 116
11 Leho Kriisa ABB 139 11 Karin Vee Peetri Lasteaed/Põhikool 114
12 Raivo Päivalill Lagedi SporT 139 12 Kadri Arunurm Patika 113
13 Tanel Erich Kesarol 138 13 Liia Juurikas Orkla 112
14 Meelis Lepikult Team Järveküla 137 14 Merili Kaadu Tiim Vaida 111
15 Siim Pukk Rae Veteranid   135 15 Kristi Kõll Team Järveküla 109
16 Margus Sinimets Omniva 135 16 Karina Maltis Orkla 107
17 Toomas Marrandi Karla küla 134 17 Berit Korindt Tiim Vaida 106
18 Aivo Hommik Peetri Lasteaed/Põhikool 132 18 Külli Reinfeld Jyrto 106
19 Jaanus Kaasik Pipelife 130 19 Mari-Liis Paekivi Rae vallavalitsus 104
20 Carl Markus Varblane Tähed 130 20 Malvi Lõhmus Peetri Selts 101
21 Oleg Pontsosnik Rae Veteranid   129 21 Liia Kanne Rae veteranid II 101
22 Rünno Pusa Võsukese Lasteaed 129 22 Evelin Trei Aruheina 101
23 Sten Lõhmus Tiim Vaida 128 23 Kadri Soe Karla küla 100
24 Tanel Tammemägi Aruheina 128 24 Gerda Markus Tähed 98
25 Janno Sau Omniva 127 25 Elo Reinholm Aruheina 95
26 Marko Järve Peetri Lasteaed/Põhikool 126 26 Annabel Aavik Võsukese Lasteaed 94
27 Ago Timuska Rae Veteranid   125 27 Ljudmilla Kriptšnikova Rimi 94
28 Toomas Kalm Rae Spordikeskus 123 28 Kaili Vainumaa Rae Veteranid   93
29 Kristjan Metsanurm Omniva 123 29 Deisy Sild ABB 93
30 Taavi Toomväli Peetri Jooksu Team 119 30 Piia Varimõis ABB 92
31 Ergo Jair Peetri Jooksu Team 119 31 Kaija Seepter Jyrto 91
32 Tarmo Hanimägi Rimi 118 32 Kadi Aloe Tähed 90
33 Timo Varblas Peetri Lasteaed/Põhikool 117 33 Moonika Merivälja Peetri Jooksu Team 90
34 Aigar Tarre Karla küla 117 34 Kristi Aru Rae vallavalitsus 87
35 Lembit Tannebaum Patika 117 35 Helen Gutmann Team Gutmann 87
36 Taavi Puumeister Tiim Vaida 117 36 Merle Uibopuu Rae küla 86
37 Leho Paukku Team Järveküla 117 37 Sinilga Kalavus Pipelife 85
38 Rainer Teidla Jyrto 116 38 Marju Randlepp Rae vallavalitsus 82
39 Priit Turvas Rae küla 115 39 Merike Saare Rae vallavalitsus 82
40 Raido Liitmäe Talinna Vangla 115 40 Kaire Kattai Orkla 81
41 Kristo Värva Karla küla 115 41 Evelin Orgmets Tähed 81
42 Marion Adusoo Jyrto 114 42 Nele Marrandi Karla küla 79
43 Allan Liivoja Team Järveküla 113 43 Triinu Eglit Järveküla kool 78
44 Renee Püvi Tiim Vaida 113 44 Kaire Maal Lagedi SporT 77
45 Mihkel Leib Rehnut 112 45 Merle Raudsepp Peetri Jooksu Team 75
46 Urmo Lepamets Pipelife 111 46 Eliis Turvas Rae küla 74
47 Jako Tempel ABB 110 47 Kris Valgemäe Võsukese Lasteaed 74
48 Meelis Laaspere Pipelife 110 48 Kristin Undrest Pipelife 74
49 Margus Esnar Rae veteranid II 109 49 Inna Vainu Orkla 72
50 Meelis Leib Rehnut 109 50 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 69
51 Tõnis Kõiv Peetri Selts 108 51 Silja Madison History & Heraldy Europe 68
52 Eero Liivandi Peetri Jooksu Team 107 52 Eveli Ojavare Talinna Vangla 68
53 Argo Aavik Võsukese Lasteaed 107 53 Kai Lasn Rae vallavalitsus 67
54 Janar Novitski ABB 107 54 Loona Raig Tanker Sport 66
55 Kalju Olmre Patika 107 55 Veronika Suske Tanker Sport 65
56 Andres Kukka Omniva 106 56 Rita Lonks Tanker Sport 63
57 Jüri Lepik Rimi 106 57 Eva Jaanson Patika 62
58 Hendrik Oja Võsukese Lasteaed 105 58 Paula Välik Rehnut 62
59 Tanel Lonks Tanker Sport 104 59 Romalie Serna Kesarol 61
60 Raido Kerner Talinna Vangla 103 60 Kaja Gutmann Team Gutmann 60
61 Marko Otsus Tiim Vaida 102 61 Signe Poska Rae veteranid II 59
62 Taivo Laherand Rae Spordikeskus 101 62 Janika Tigavas Talinna Vangla 57
63 Ivar Mai Talinna Vangla 100 63 Gladys Margus Kesarol 54
64 Marten Seepter Jyrto 100 64 Mailis Mesimas History & Heraldy Europe 54
65 Marek Sooäär Rae Spordikeskus 100 65 Merilin Sillard Rae vallavalitsus 53
66 Erkki Liiv Orkla 98 66 Liis Kalekin History & Heraldy Europe 53
67 Karel Konga Peetri Selts 98 67 Jana Gutmann-Aavik Võsukese Lasteaed 49
68 Imre Rammul Karla küla 97 68 Mare Räis Järveküla kool 44
69 Tanel Tammela Rae küla 96 69 Marta Vihtre Rimi 44
70 Egon Leinfeld Rehnut 95 70 Victoria Suske Tanker Sport 37
71 Riho Timm Järveküla kool 94 71 Marika Viikmaa History & Heraldy Europe 36
72 Anno Aloe Tähed 94 72 Melani Tamm Peetri Lasteaed/Põhikool 23
73 Thomas Münch Rimi 93
74 Rain Soone Rae küla 93
75 Silver Siivelt Pipelife 92
76 Indrek Gutmann Team Gutmann 90
77 Sven Naarits Järveküla kool 89
78 Vadim Iuriev ABB 89
79 Jonas Ljutkevicus Rae veteranid II 89
80 Robert Vain Patika 88
81 Neeme Peek Talinna Vangla 88
82 Veigo Gutmann Team Gutmann 86
83 Kaarel Konga Peetri Selts 85
84 Harry Auväärt History & Heraldy Europe 85
85 Aivar Ilves Peetri Selts 84
86 Kevin Margus Kesarol 84
87 Mark Leinfeld Rehnut 84
88 Marten Männistu Rimi 83
89 Argo Uibopuu Rae küla 82
90 Margus Merivälja Peetri Jooksu Team 82
91 Tauri Johanson Tähed 81
92 Volli Vahesaar Rae veteranid II 79
93 Tarmo Gutmann Team Gutmann 77
94 Dmitri Volov Rae veteranid II 76
95 Tanel Tamm Järveküla kool 75
96 Indrek Partsioja Kesarol 74
97 Roland Margus Kesarol 73
98 Rait Ustav Patika 69
99 Rene Õunapuu Järveküla kool 58
100 Trevor Suske Tanker Sport 53
101 Hendrik Vanari History & Heraldy Europe 49
102 Otto Gutmann Team Gutmann 26