Individuaalsed tulemused - lõplik

DARTS DARTS
MEHED NAISED
  Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku   Võistleja nimi Võistkond  Darts kokku
1 Aivo Alt Aruheina 246 1 Agnes Pilviste Rae Veteranid   223
2 Andres Kukka Omniva 211 2 Merle Uibopuu Rae küla 183
3 Ago Timuska Rae Veteranid   194 3 Kris Valgemäe Võsukese Lasteaed 179
4 Erkki Liiv Orkla 187 4 Lena Meyer Võsukese Lasteaed 176
5 Meelis Leib Rehnut 187 5 Sandra Eiduks Omniva 175
6 Hendrik Oja Võsukese Lasteaed 185 6 Bärbel Salumäe Lagedi SporT 159
7 Veigo Gutmann Team Gutmann 184 7 Evelin Orgmets Tähed 158
8 Tarmo Hanimägi Rimi 179 8 Laina Mesila-Kaarman Orkla 147
9 Indrek Partsioja Kesarol 175 9 Evelin Trei Aruheina 140
10 Tarmo Gutmann Team Gutmann 166 10 Piia Varimõis ABB 139
11 Toomas Kalm Rae Spordikeskus 164 11 Kadri Arunurm Patika 138
12 Aigar Tarre Karla küla 164 12 Elo Reinholm Aruheina 137
13 Kalev Pukk Rae Veteranid   164 13 Liia Kanne Rae veteranid II 135
14 Sven Naarits Järveküla kool 164 14 Karin Vee Peetri Lasteaed/Põhikool 134
15 Aivar Ilves Peetri Selts 161 15 Kadi Aloe Tähed 134
16 Jaanus Kaasik Pipelife 159 16 Kaire Maal Lagedi SporT 133
17 Mark Leinfeld Rehnut 159 17 Deisy Sild ABB 131
18 Taavi Puumeister Tiim Vaida 159 18 Helen Gutmann Team Gutmann 130
19 Rait Ustav Patika 159 19 Anneli Seppen Rae Spordikeskus 129
20 Andrus Pohlak Lagedi SporT 157 20 Eva Jaanson Patika 127
21 Marten Männistu Rimi 156 21 Lea Toomet Peetri Selts 125
22 Rünno Pusa Võsukese Lasteaed 152 22 Liis Kalekin History & Heraldy Europe 125
23 Allan Liivoja Team Järveküla 151 23 Paula Välik Rehnut 122
24 Leho Paukku Team Järveküla 145 24 Mari-Liis Paekivi Rae vallavalitsus 121
25 Tanel Erich Kesarol 144 25 Maarika Mändla Rae Spordikeskus 121
26 Tanel Tammemägi Aruheina 144 26 Gladys Margus Kesarol 120
27 Mihkel Leib Rehnut 143 27 Romalie Serna Kesarol 120
28 Carl Markus Varblane Tähed 142 28 Merike Saare Rae vallavalitsus 118
29 Tanel Tammela Rae küla 142 29 Ljudmilla Kriptšnikova Rimi 118
30 Aivo Hommik Peetri Lasteaed/Põhikool 141 30 Karina Maltis Orkla 118
31 Sten Lõhmus Tiim Vaida 138 31 Kaija Seepter Jyrto 118
32 Indrek Raig Rae Spordikeskus 138 32 Silja Madison History & Heraldy Europe 117
33 Anno Aloe Tähed 137 33 Melani Tamm Peetri Lasteaed/Põhikool 116
34 Marko Järve Peetri Lasteaed/Põhikool 135 34 Gerli Jahimaa Peetri Lasteaed/Põhikool 115
35 Harry Auväärt History & Heraldy Europe 131 35 Kaili Vainumaa Rae Veteranid   114
36 Egon Leinfeld Rehnut 130 36 Marika Viikmaa History & Heraldy Europe 113
37 Marion Adusoo Jyrto 129 37 Merili Kaadu Tiim Vaida 113
38 Rene Õunapuu Järveküla kool 129 38 Merle Leib Rehnut 107
39 Raido Liitmäe Talinna Vangla 128 39 Kaire Kattai Orkla 107
40 Siim Pukk Rae Veteranid   128 40 Signe Poska Rae veteranid II 106
41 Tarmo Sepp ABB 126 41 Mailis Mesimas History & Heraldy Europe 101
42 Renee Püvi Tiim Vaida 126 42 Sinilga Kalavus Pipelife 101
43 Argo Uibopuu Rae küla 126 43 Eliis Turvas Rae küla 99
44 Taavi Toomväli Peetri Jooksu Team 126 44 Liia Juurikas Orkla 95
45 Tanel Tamm Järveküla kool 125 45 Merle Raudsepp Peetri Jooksu Team 95
46 Raido Maal Lagedi SporT 123 46 Kristin Undrest Pipelife 94
47 Lembit Tannebaum Patika 122 47 Annabel Aavik Võsukese Lasteaed 92
48 Roland Margus Kesarol 121 48 Marta Vihtre Rimi 92
49 Tauri Johanson Tähed 120 49 Kadri Soe Karla küla 90
50 Priit Turvas Rae küla 119 50 Berit Korindt Tiim Vaida 89
51 Margus Sinimets Omniva 119 51 Veronika Suske Tanker Sport 87
52 Indrek Trei Aruheina 118 52 Triinu Eglit Järveküla kool 86
53 Heiko Mäekivi Lagedi SporT 117 53 Kairi Papstel Team Järveküla 83
54 Urmo Lepamets Pipelife 116 54 Nele Marrandi Karla küla 82
55 Toomas Marrandi Karla küla 116 55 Anna Krõlova Omniva 80
56 Marko Otsus Tiim Vaida 115 56 Mare Räis Järveküla kool 78
57 Marten Seepter Jyrto 115 57 Kristi Kõll Team Järveküla 77
58 Ergo Jair Peetri Jooksu Team 114 58 Janika Tigavas Talinna Vangla 76
59 Tanel Lonks Tanker Sport 113 59 Külli Reinfeld Jyrto 75
60 Jüri Lepiis Rimi 111 60 Gerda Markus Tähed 75
61 Toomas Tamlak Lagedi SporT 108 61 Marju Randlepp Rae vallavalitsus 74
62 Rain Soone Rae küla 108 62 Malvi Lõhmus Peetri Selts 73
63 Janar Novitski ABB 107 63 Kai Lasn Rae vallavalitsus 71
64 Kristjan Metsanurm Omniva 106 64 Inna Vainu Orkla 71
65 Thomas Münch Rimi 106 65 Merilin Sillard Rae vallavalitsus 71
66 Margus Esnar Rae veteranid II 105 66 Kristi Aru Rae vallavalitsus 58
67 Rainer Teidla Jyrto 105 67 Kaja Gutmann Team Gutmann 57
68 Volli Vahesaar Rae veteranid II 105 68 Eveli Ojavare Talinna Vangla 52
69 Margus Merivälja Peetri Jooksu Team 104 69 Rita Lonks Tanker Sport 39
70 Indrek Gutmann Team Gutmann 104 70 Moonika Merivälja Peetri Jooksu Team 37
71 Neeme Peek Talinna Vangla 103 71 Loona Raig Tanker Sport 3
72 Aimar Arak Team Järveküla 100
73 Kevin Margus Kesarol 100
74 Kaarel Konga Peetri Selts 99
75 Silver Siivelt Pipelife 99
76 Timo Varblas Peetri Lasteaed/Põhikool 95
77 Eero Liivandi Peetri Jooksu Team 95
78 Oleg Pontsosnik Rae Veteranid   94
79 Dmitri Volov Rae veteranid II 94
80 Raido Kerner Talinna Vangla 93
81 Meelis Lepikult Team Järveküla 92
82 Meelis Laaspere Pipelife 92
83 Ahto Laar Jyrto 91
84 Vadim Iuriev ABB 90
85 Marek Sooäär Rae Spordikeskus 90
86 Jako Tempel ABB 86
87 Kalju Olmre Patika 86
88 Ivar Mai Talinna Vangla 84
89 Jonas Ljutkevicus Rae veteranid II 84
90 Janek Reinhom Aruheina 83
91 Robert Vain Patika 82
92 Hendrik Vanari History & Heraldy Europe 80
93 Janno Sau Omniva 79
94 Taivo Laherand Rae Spordikeskus 78
95 Tõnis Kõiv Peetri Selts 78
96 Imre Rammul Karla küla 76
97 Argo Aavik Võsukese Lasteaed 65
98 Riho Timm Järveküla kool 62
99 Karel Konga Peetri Selts 50
100 Kristo Värva Karla küla 39
101 Otto Gutmann Team Gutmann 18
102 Trevor Suske Tanker Sport 12