Pokkeri seeriavõistlus

RAE KEEGLI POKKER

J U H E N D

I EESMÄRK

Rae Keegli pokkeriturniir on töötavale ehk amatöörsportlasele mõeldud pokkeriturniir, mida ei mängita raha peale, kuid kus kõik huvilised saavad oma pokkerimängu ja inimeste tundmise oskused proovile panna. Oodatud on ennekõike kõik algajad pokkerisõbrad.

 II AEG JA KOHT

Võistlus toimub viie etapilisena.

1. etapp 05. jaanuar 2018

2. etapp 26. jaanuar 2018

3. etapp 09. märts 2018

4. etapp 06. aprill 2018

5. etapp 15. juuni 2018

 III OSAVÕTJAD

Võistlusest võivad osa võtta kõik soovijad, kes käituvad heatahtlikult. Iga osaleja peab olema valmis olema ka ise diiler. Osalustasu ühel etapil sõltub antud etapi kasutusel olevast süsteemist, mis tuleb tasuda koha peal.

 IV VÕISTLUSSÜSTEEM

No Limit Texas Hold’em. Loe Texas Hold’em pokkeri reegleid siit: https://jokker.ee/artikkel/texas-holdem

Mängu süsteem: erinevatel etappidel on kasutuses erinev süsteem.

 1.     Etapp 05.01.2018. Unlimeted re-buy: Mängu alguses saavad kõik mängijad 4000 punkti väärtuses chippe. Kuni 10. leveli lõpuni saab kasutada rebuy võimalust. Üks rebuy maksab sel juhul 10 eurot ning annab mängijale uued 4000 chippi. Rebuyd saab teha alles peale seda kui mängija on läinud all-ini ja selle kaotanud. Peale kümnendat levelit on kõigil soovijatel teha ka üks add-on, mille maksumus on 10 eurot ja suurus 8000 chippi. Alates 11. levelist enam ei saa teha ühtegi rebuy’d ega add-on’i. Sisseost alguses on 10 eurot.

2.     Etapp 26.01.2018.  Mängu alguses saavad kõik mängijad 5000 punkti väärtuses chippe. Kuni 10. leveli lõpuni on igal mängijal võimalus osta üks rebuy. Üks rebuy maksab sel juhul 10 eurot ning annab mängijale uued 5000 chippi. Rebuyd saab teha alles peale seda kui mängija on läinud all-ini ja selle kaotanud. Peale kümnendat levelit on kõigil soobvijatel teha ka üks add-on, mille maksumus on 10 eurot ja suurus 10000 chippi.  Sisseost alguses on 15 eurot.

3.     Etapp 09.03.2018. Freeze-out: Mängu alguses saavad kõik mängijad 6000 punkti väärtuses chippe. Rebuyd ei ole. Add oni ei ole. Sisseost alguses on 20 eurot.

4.     Etapp 06.04.2018. Kombineeritud. Unlimeted re-buy: Mängu alguses saavad kõik mängijad 4000 punkti väärtuses chippe. Kuni 10. leveli lõpuni saab kasutada rebuy võimalust. Üks rebuy maksab sel juhul 10 eurot ning annab mängijale uued 4000 chippi. Iga kolmas rebuy on tasuta. Rebuyd saab teha alles peale seda kui mängija on läinud all-ini ja selle kaotanud. Peale kümnendat levelit on kõigil soobvijatel teha ka üks add-on, mille maksumus on 10 eurot ja suurus 8000 chippi. Alates 11. levelist enam ei saa teha ühtegi rebuy’d ega add-on’i. Sisseost alguses on 10 eurot.

5.     Etapp 15. juuni 2018. Mängu alguses saavad kõik mängijad 4000 punkti väärtuses chippe ning ühe tasuta rebuy kaardi. Kaardi saab lunastada 4000 chipi vastu kui mängija on läinud all-ini ja selle kaotanud. Kaarti saab lunastada kuni kümnenda leveli lõpuni. Kui rebuy kaart on kasutatud on veel võimalus kuni 10. leveli lõpuni ka kasutada unlimeted rebuy võimalust. Üks rebuy maksab sel juhul 10 eurot ning annab mängijale uued 4000 chippi. Rebuyd saab teha alles peale seda kui mängija on läinud all-ini ja selle kaotanud. Peale kümnendat levelit on kõigil soobvijatel teha ka üks add-on, mille maksumus on 10 eurot ja suurus 8000 chippi. Alates 11. levelist enam ei saa teha ühtegi rebuy’d ega add-on’i. Sisseost alguses on 15 eurot.

 V PAREMUSJÄRJESTUSE MÄÄRAMINE

Võistlus toimub kahes  võistlusklassis.

·         Individuaalarvestus

·         Meeskondlik arvestus

Meeskonda võib kuuluda hooaja vältel kuni viis erinevat mängijat. Igal etapil läheb meeskondlikkusse arvestusse kuni kolme parima tulemuse saavutanud mängija kohapunktid. Meeskonna moodustamine on vaba, piiranguid naiste ja meeste osas eraldi ei ole. Meeskonna võib moodustada nii sõpruskonna, küla, ettevõtte vms. alusel. Üks individuaalmängija võib kuuluda ainult ühe meeskonna koosseisu. Meeskonda ei pea komplekteerima koheselt, alustada võib näiteks ka kolme või vähema liikmega. Lihtsalt hooaja lõpuks ei tohi ühes meeskonnas mängivate mängijate arv ületada viit. Meeskonnale peab välja mõtlema nime. Tagantjärgi tulemust ühegi meeskonna tulemusega liita ei saa.

 Etapi võitja (nii individuaalvõistleja kui meeskond) saab 50 kohapunkti, teine koht 45, kolmas koht 41, neljas koht 38 ja sealt edasi iga koht ühe punkti võrra vähem. Sarja üldkokkuvõttes läheb arvesse individuaalvõistlejatel nelja parima etapi tulemus ja meeskondlikus arvestuses kõigi viie etapi tulemus.

 VI AUTASUSTAMINE

Karikatega autasustatakse iga etapi kolme parimat individuaalvõistlejat ning Olybeti poolt väljapandud auhindadega kümmet parimat võistlejat. Samuti on eriauhinnad esimesele väljakukkujale, esimesele ässapaariga väljakukkujale jne.  Meeskondlik autasustamine toimub ainult hooaja kokkuvõttes. Autasustamine toimub vahetult peale võistlust.

Sarja kokkuvõttes autasustatakse individuaalset üldvõitjat karikaga ja sülearvutiga. Teist ja kolmandat kohta karikatega ning auhindadega toetajatelt.  Sarja parima meeskonna kõiki liikmeid autasustatakse 10 tolliste tahvelarvutitega.  Kõigi osalejate vahel, kes on osa võtnud vähemalt neljast etapist, loositakse viimasel etapil välja 40 tolline Full HD televiisor ja muid auhindu.

 VII MUUD

Kõik juhendis määramata küsimused ja probleemid lahendavad enne võistlust ja võistluste ajal korraldajad. Võistluspaigas on avatud kohvik, kus tasumine on sularahas. Igal etapil tagatakse võistlejatele tasuta suupisted ja pitsad.

 VIII REGISTREERIMINE

Igale etapile toimub individuaalne registreerimine Doodle keskkonnas: https://doodle.com/poll/myzn72q3gm9xybzy või e-postile indrek@raespordikeskus.ee. Meeskondlik registreerimine tuleb teha e-maili teel.

 Meeldivaid pokkerielamusi!